Kategorie archivů: Slideshow

Voľné pracovné miesta

Príjmeme uchádzačov na pozície:

Zdravotná sestra v HOSPICI

Druh pracovného pomeru plný úväzok

Termín nástupu ihneďCelková mzda (brutto) 850 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednostiVýkon úkonov komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení v rámci kompetencií.

Zamestnanecké výhody, benefityzmenná prevádzka, práca v malom príjemnom kolektíve, týždeň dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním minimálne stredoškolským odborným s maturitou. Osobnostné predpoklady a zručnosti empatia, flexibilita, schopnosť samostatného rozhodovania

Kontaktná osoba: vedúca sestra: Mgr. Eva Lacušková
Tel.: 037/6531041, 0902/419 151
E-mail: hlavnasestra@hospicnitra.sk

Praktická sestra, sanitár/ka, opatrovateľ/ka v HOSPICI

Druh pracovného

Aj tento rok môžete darovať 2% z dane pre Hospic. Ďakujeme!

Každoročne musí daňovník (FO, PO) podľa legislatívy platnej v našom štáte odviesť daň vo výške určenej zákon č. 595/ 2003 Z. z. o dani z príjmov. 2% z výšky jeho zaplatenej dane môže podporiť verejnoprospešné neziskové organizácie.  Pomôžte nám byť blízko pri človeku v núdzi a zažite radosť z pomoci.Ako postupovať:AK STE ZAMESTNANECa/ do 17. 2. 2020 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň: Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov  STIAHNUŤ TUb/ vyplňte tlačivo  Vyhlásenie o poukázaní 2% dane:  STIAHNUŤ TUc/ vyplnené tlačivá doručte do 30. 4. 2020

Zavítal k nám Mikuláš.

Včerajšie popoludnie náš hospicový tím (ktorého súčasťou sú okrem zamestnancov i dobrovoľníci, ale i pacienti a ich príbuzní) strávil príjemným posedením. Navštívil nás i Mikuláš a drobnou sladkosťou odmenil všetkých.
Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí priložili ruku k „dielu“ a pomohli nám opäť zrealizovať toto čarovné posedenie…Ďakujeme !
 

Podporné stretnutie pozostalých v Hospici v Nitre

Ako každoročne v novembrovom období po Pamiatke zosnulých sme si s úctou spomenuli na našich zosnulých pacientov spoločne s pozostalými rodinnými príslušníkmi.
Začiatok stretnutia bola Svätá Omša v Kaplnke za hudobného sprievodu študentov z Kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre. Neskôr stretnutie pokračovalo formou posedenia s pozostalými.
S úctou, kolektív Hospicu

« Starší příspěvky