Hlasujte za nás v grantovom programe

Uchádzame sa o grant z Nitrianskej komunitnej nadácie.  Chceme zveľadiť areál záhrady Hospicu – domu pokoja a zmieru u Bernadetky. Areál je verejne prístupný počas celého dňa, prechádzajú cezeň ľudia z okolia, alebo veriaci idúci na verejne dostupné sv. omše, ktoré sa tu slúžia 3 krát do týždňa. Kaplnku a areál záhrady navštevujú pacienti, často sú posledným miestom, ktoré môže potešiť ich zrak. Taktiež sem často zavítajú ich príbuzní, pozostalí ako aj dobrovoľníci. Cieľom nášho projektu je záhradu svojpomocne zrevitalizovať, vysadiť trvalky, okrasné dreviny a stromy, osadiť lavičky. Radi by sme tiež umiestnili vtáčie búdky pre ďatle a kŕmidlá pre veveričky, ktoré sa sem presunuli po zahájení výstavby na vedľajšom pozemku.

Podporte nás prosím, Vašim hlasom na stránke https://mmm2019.hlasobcanov.sk/  v sekcii: Verejné priestory – projekt: Oddychová zóna pre ľudí a domov pre zvieratá.

Ďakujeme!