Charitatívny Vianočný punč Maltézskeho rádu

Členovia centra Maltézskej pomoci Slovensko pôsobiaci v Nitre, pozývajú verejnosť na charitatívny vianočný Maltézsky punč, ktorí budú podávať vo svojom stánku vo Vianočnom mestečku na Svätoplukovom námestí v Nitre v dňoch 11.,12. a 13.decembra 2015, v čase od 09.00 do 21.00 hod. Výťažok z charitatívnej zbierky bude v plnej výške poukázaný na zabezpečenie charitatívnych činností, napr. Hospicu – domu pokoja a zmieru u Bernadetky v Nitre. Nad týmto zariadením drží Maltézska pomoc v Nitre patronát v duchu svojho poslania – pomáhať postihnutým, chorým a trpiacim. Počas uplynulých troch rokov dobrovoľníci Maltézskej pomoci Slovensko vyzbierali pre hospic už viac ako 13 tisíc Eur vďaka kvalitnému punču a štedrosti obyvateľov mesta Nitra.