Vaše odkazy


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
7 + 4=

(98)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(18) real cialis without a doctor's prescription
url  email

http://cialiswithoutseeingadoctor.com/

(17) online pharmacies
url  email

http://canadianpharmaciestop.com/

(16) rod. Plachtičková.
email

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať za vašu obetavú a nesmierne láskavú starostlivosť o našu drahú mamičku, manželku, babku Margitu Plachtičkovú, ktorá v pokoji a zmieri opustila tento svet dňa 20.4.2017.
Vaša práca sa nedá ničím zaplatiť, toľko ľudskosti, dobroty, láskavosti a porozumenia nielen s chorými ale aj s celými rodinami som v dnešnej dobe už dávno nevidela. Takže Vám všetkým patrí úprimné veľké ďakujeme od rodiny Plachtičkovej z Nitry.

(15) Dana Ivancikova
email

Dobry vecer,vyplnala som dotaznik dobrovolnika,ale mam dojem,ze so nedoplnila osobne udaje a odtukla som to bez nich.Az treba doplnit,prosim kontaktujte ma na tuto mailovu adresu.Dakujem Ivancikova

(14) Eva
email

Touto cestou sa vám chceme ešte raz poďakovať za vašu láskavú a obetavú starostlivosť o našu mamičku, ktorá nám strašne chýba. Pár tyždňov po jej smrti sme našli jej odkaz, ktorý písala počas jej choroby. Pevne verím, že táto basnička zmieri a uľahčí bolesť vsetkým, ktorí prekonávajú ťažke odobie smútku.

„Už sa stalo, čo sa neodstane,
zomrela som a nikto ma späť nedostane.
Je to veľká výzva,
rozletieť sa do vesmíru a v ňom sa vyznať.
Váš plač a slzy mi v tom nepomožu.
Treba sa usmiať a s láskou si priznať,
že sa raz stretneme znovu …. ´

(Darinka Galová)

S úctou
rodina Galová
(13) Miriam Macháčová
Po, 21 marec 2016 19:37:01 +0000

Ďakujem za Miroslava Roupu !!!

(12) Alexandra Arpášová
email

Chcem sa vám aj totou cestou ešte raz poďakovať za vašu láskavú a obetavú starostlivosť o moju babičku Martu Vrbovskú,ktorá zomrela 2.2.2016 vo vašom hospici. Strašne mi chýba,bolí to, ale tú bolesť zmierňuje tá skutočnosť,že viem,s akou láskou ste sa starali o moju babičku a uľahčovali jej bolesť a trápenie v jej posledných chvíľach. Veľmi si cením váš laskavý prístup a ľudskosť voči pacientom. Veľmi vám ďakujem.
S úctou vnučka Alexandra Arpášová.

(11) viera kučerková
email

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať za vašu obetavú a nesmierne láskavú starostlivosť o našu drahú mamičku, manželku, babku a prababku Danku Haškovú, ktorá v pokoji a zmieri opustila tento svet dňa 20.5.2015.
Vaša práca sa nedá ničím zaplatiť, toľko ľudskosti, dobroty, láskavosti a porozumenia nielen s chorými ale aj s celými rodinami som v dnešnej dobe už dávno nevidela. Takže Vám všetkým patrí úprimné veľké ďakujeme od rodiny Haškovej z Partizánskeho

(10) Anna Vicianová
email

Dostala som SMS s pozvaním na sv. omšu 9.11.2014 o 15-tej hodine. Veľmi radi sa jej zúčastníme. Opatrovali ste môjho brata Jožka Zemana. Prídeme piati. S pozdravom Vicianová

(9) Mária Micovčinová
St, 24 september 2014 15:37:01 +0000
email

Práve zajtra 25.09.2014 uplynie 7 mesiacov, čo z našich životov odišiel manžel, otec, dedko, ale aj dirigent dychovej hudby Anatolij Micovčin z Novej Bane. Hoci nás jeho odchod stále bolí a nevieme sa spamätať z jeho straty, dovoľte nám poďakovať sa. Naše poďakovanie patrí celému kolektívu Hospicu, ktorý sa o nášho Tolju príkladne staral v posledných dňoch jeho života a zmierňoval mu tak neutíchajúce bolesti. K zhodnoteniu práce Hospica sa vieme zodpovedne vyjadriť, pretože sme prešli viacero nemocníc, kde nám bolo naznačené, že umiera a zbytočne zaberá lôžko inému človeku, u ktorého je možnosť vyliečenia sa. O Vašom Hospici sme nepočuli, veď nikdy nebol dôvod. O to viac nás prekvapil Váš špecifický prístup k smrteľne chorému človeku i to, s akou láskou ste mu podali pohár vody. Za všetky uvedené i tie ďalšie činnosti lekárov, zdravotných i rehoľných sestier, Vám zo srdca ďakujeme a navždy zostávame vďační!!! Manželka Mária Micovčinová s dcérami a Mládežnícky dychový orchester TOPOĽANČEK!!!