Menu Zavrieť

Vaše odkazy


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
captcha

(26)
1 2 3 4 5 6
>
(26) Ctibor Hlavina
17.12.2020
email

Dobrý deň,

po telefonáte s UPSVaR Topoľčany Vás prosím o zaslanie potvrdenia o prijatí mojej mamičky Janky Hlaviovej do Vašej starostlivosti na e mailovú adresu Ing. Desany Lacvičovej :

Desanka.Lackovicova@upsvr.gov.sk

Za vybavenie horeuvedeného vopred ďakujem.

S pozdravom

Ctibor Hlavina

(25) Margaréta Kilianová
01.12.2020
email

Dobrý deň pán Hlavina, mesačná platba záleží od počtu dní v danom mesiaci. 20€/deň, takže keď je v mesiaci 31 dní 620€. Treba nám poslať žiadosť, kde bude kontakt na Vás a vyjadrenie lekára, prepúšťaciu správu. Bez zdravotnej dokumentácii sa nevie náš lekár vyjadriť k možnému prijatiu. Tlačivá nájdete tu na našej web stránke viď odkaz http://hospicnitra.sk/?page_id=69 prijatie pacienta.
Kilianová

(24) Branislav Hlavina
30.11.2020
email

Dobrý deň!
Mám v nemocnici TO na oddelení traumatológie matku po ťažkom úraze hlavy v bezvedomí. Ošetrujúci lekár doporučuje umiestnenie v hospici. Poprosím o správu, či by bolo možné umiestnenie u Vás a aký je denný/alt. mesačný poplatok za starostlivosť.
Ďakujem za správu!
Hlavina

(23) Margaréta Kilianová
29.10.2020
email

Dobrý deň pani Ing. Mravíková, žiaľ momentálne máme mobilný hospic pozastavený. Poplatky tam nie sú, ale materiál si zabezpečujete v spolupráci s obvodným lekárom. Zvyčajne zabezpečujeme starostlivosť v okrese Nitra, alebo do určitej vzdialenosti.

(22) Mária Mravíková
22.10.2020
email

Dobrý deň,
dočítala som sa tu u Vás o možnosti pomoci pacientom v predterminálnom štádiu, ktorí chcú a majú tú možnosť zostať vo svojom domove.
Opatrujem 8 rokov našu 83 ročnú mamku. Zdravotný stav bol v podstate stabilizovaný, no z ničoho nič začali ťažkosti: žltá koža, mnohonásobne zvýšené hodnoty pečeňových testov. Hospitalizáciou a vyšetrením CT bol zistený tumor pankreasu (blokovanie žlčových ciest).
Stratila chuť do jedla, rapídne stráca na váhe, aj vládnosť.
Dostala mnoho nových liekov, s ktorými neviem dosť dobre zladiť tie doterajšie. Chcem jej čo najlepšie pomôcť.

Potrebujeme lekárske zdravotnícke doprevádzanie tu v domácom prostredí. A chceme oň u Vás požiadať. Prosím, aký je postup, spoluúčasť poisťovne, či poplatky klienta? Vopred formou mobilnej hospicovej pomoci. Vopred ďakujem za informáciu. Ing. Mária Mravíková, 951 97 Žitavany, Šafárikova ul. 77

>