Menu Zavrieť

Vaše odkazy


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
captcha

(20)
>
(20) Evita
20.01.2020
email

EŠTE RAZ, PREČO BRÁNITE ĽUĎOM POZNAŤ PRAVDU O SPASENí- TEDA HOVORIŤ IM V POSLEDNÝCH HODINÁCHICH ŽIVOTA EVANJELIUM O SPASENÍ Z MILOSTI SKRZE VIERU. SAMY BY STE MALI BYŤ PRíKLADOM TOHO, ČO PÁN JEŽIŠ HOVORí VO SVOJOM SLOVE - BIBLII, CHOĎTE A HLÁSAJTE DO CELÉHO SVETA, KU KAŽDÉMU NÁRODU , DO KAŹDÉMU DOMU ............... TEN KTO VERÍ V SYNA BOŽIEHO A V JEHO MENO - SPASITEĽ - NEZOMRIE ALE BUDE ŽIŤ. ALEBO EŠTE STÁLE SA TOČÍTE OKOLO HRIECHOV, KTORÉ BOH -SYN ZOBRAL NA SEBA A SVOJOU SMRŤOU NÁS DOKONALE OČISTIL OD KAŽDÉHO HRIECHU. POTOM JEHO SMRŤ BOLA ZBYTOČNÁ - PÍŠE SLOVO BOŽIE.
HNEVÁ MA TENTO VÁŠ PRÍSTUP PRE PERSONÁL. KOMU SLÚŽITE?

(19) Evita
20.01.2020
email

Ako je možné, že bránite ľuďom poznať pryvdu o spasení?

(18) Barbora Rusová
18.11.2019
email

Dobry den,
chcela by som sa informovat aky mate aktualny stav pacientov a ci by bolo mozne k Vam umiestnit moju svokru - lezi momentalne na onkologii tu v Nitre avsak liecba ma byt ukoncena, nakolko uz nema vyznam. Svokra je imobilna, odkazana na pomoc, malo komunikuje. Ziadost sme zatial nepodavali, lekar by nam mal dat zajtra papiere pre vybavenie hospicu.

Vopred dakujem za informacie.
S pozdravom,
B.Rusova - Pavlovicova

(17) Gabriela
04.11.2018
email

Dobrý deň,
ďakujem za pozvanie na omšu za Našich zosnulých .Vždy ma to veľmi poteší keď dostanem pozvanie. Dnešná omša bola krásna, zaspomínala som si na maminu a duchovne som pookriala.
Z celého srdca Vám ďakujem .

(16) Petra Bohátová
30.01.2018
email

Z celého srdca by sme sa chceli poďakovať celému personálu hospicu. Je to miesto naozaj plné pokoja. Príjemné prostretie brezového háju, krásne vybavenie zariadenia, všetko čisté a voňavé ako doma. Zlaté ruky, súcit a empatia personálu sú tu na prvom mieste, kiežby tak všeci ľudia brali svoju prácu tak zodpovedne a so srdcom. Naša babuška Gituška bola v tých najlepších rukách. Všetkým môžeme iba odporučiť.

S úctou rodina Bohátová.

>