Menu Zavrieť

Vaše odkazy


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
captcha

(20)
(10) Anna Vicianová
06.11.2014
email

Dostala som SMS s pozvaním na sv. omšu 9.11.2014 o 15-tej hodine. Veľmi radi sa jej zúčastníme. Opatrovali ste môjho brata Jožka Zemana. Prídeme piati. S pozdravom Vicianová

(9) Mária Micovčinová
24.09.2014
email

Práve zajtra 25.09.2014 uplynie 7 mesiacov, čo z našich životov odišiel manžel, otec, dedko, ale aj dirigent dychovej hudby Anatolij Micovčin z Novej Bane. Hoci nás jeho odchod stále bolí a nevieme sa spamätať z jeho straty, dovoľte nám poďakovať sa. Naše poďakovanie patrí celému kolektívu Hospicu, ktorý sa o nášho Tolju príkladne staral v posledných dňoch jeho života a zmierňoval mu tak neutíchajúce bolesti. K zhodnoteniu práce Hospica sa vieme zodpovedne vyjadriť, pretože sme prešli viacero nemocníc, kde nám bolo naznačené, že umiera a zbytočne zaberá lôžko inému človeku, u ktorého je možnosť vyliečenia sa. O Vašom Hospici sme nepočuli, veď nikdy nebol dôvod. O to viac nás prekvapil Váš špecifický prístup k smrteľne chorému človeku i to, s akou láskou ste mu podali pohár vody. Za všetky uvedené i tie ďalšie činnosti lekárov, zdravotných i rehoľných sestier, Vám zo srdca ďakujeme a navždy zostávame vďační!!! Manželka Mária Micovčinová s dcérami a Mládežnícky dychový orchester TOPOĽANČEK!!!

(8) Ľubomír Šugra
17.07.2014
email

Ďakujeme ešte raz celému kolektívu hospicu za dlhú obetavú a príkladnú starostlivosť o nášho syna Ľubomíra Šugru, ktorý skonal 1.7.2014. Úprimná poklona pred Vašou obetavou prácou a pred Vaším láskavým pristupom ku každému pacientovi.
rodičia Eva a Ľubomír Šugroví

(7) Marta Mlyneková
02.01.2014
email

Úprimne sa chceme poďakovať celému kolektívu vášho zariadenia, za obetavú starostlivosť a opateru o nášho príbuzného Ľubomíra Mlyneka v posledných dňoch jeho pozemského života. S úctou sa skláňame pred Vašou náročnou prácou a vyprosujeme Vám veľa Božej milosti a síl na jej vykonávanie. Ďakujeme r. Mlyneková

(6) Katarína Palčeková
31.12.2013
email

Chceme sa poďakovať za pomoc,ochotu, podporu a dobré rady, ktorými ste spríjemnili posledné dni života nášho dedka a otca Júliusa Palčeka. Prajeme Vám do nového roka veľa síl, zdravia a Božieho požehnania.

rodina Palčeková