Menu Zavrieť

Vaše odkazy


 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
captcha

(20)
(15) rod. Plachtičková.
23.04.2017
email

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať za vašu obetavú a nesmierne láskavú starostlivosť o našu drahú mamičku, manželku, babku Margitu Plachtičkovú, ktorá v pokoji a zmieri opustila tento svet dňa 20.4.2017.
Vaša práca sa nedá ničím zaplatiť, toľko ľudskosti, dobroty, láskavosti a porozumenia nielen s chorými ale aj s celými rodinami som v dnešnej dobe už dávno nevidela. Takže Vám všetkým patrí úprimné veľké ďakujeme od rodiny Plachtičkovej z Nitry.

(14) Eva
21.06.2016
email

Touto cestou sa vám chceme ešte raz poďakovať za vašu láskavú a obetavú starostlivosť o našu mamičku, ktorá nám strašne chýba. Pár tyždňov po jej smrti sme našli jej odkaz, ktorý písala počas jej choroby. Pevne verím, že táto basnička zmieri a uľahčí bolesť vsetkým, ktorí prekonávajú ťažke odobie smútku.

„Už sa stalo, čo sa neodstane,
zomrela som a nikto ma späť nedostane.
Je to veľká výzva,
rozletieť sa do vesmíru a v ňom sa vyznať.
Váš plač a slzy mi v tom nepomožu.
Treba sa usmiať a s láskou si priznať,
že sa raz stretneme znovu …. ´

(Darinka Galová)

S úctou
rodina Galová
(13) Miriam Macháčová
21.03.2016

Ďakujem za Miroslava Roupu !!!

(12) Alexandra Arpášová
08.02.2016
email

Chcem sa vám aj totou cestou ešte raz poďakovať za vašu láskavú a obetavú starostlivosť o moju babičku Martu Vrbovskú,ktorá zomrela 2.2.2016 vo vašom hospici. Strašne mi chýba,bolí to, ale tú bolesť zmierňuje tá skutočnosť,že viem,s akou láskou ste sa starali o moju babičku a uľahčovali jej bolesť a trápenie v jej posledných chvíľach. Veľmi si cením váš laskavý prístup a ľudskosť voči pacientom. Veľmi vám ďakujem.
S úctou vnučka Alexandra Arpášová.

(11) viera kučerková
04.06.2015
email

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať za vašu obetavú a nesmierne láskavú starostlivosť o našu drahú mamičku, manželku, babku a prababku Danku Haškovú, ktorá v pokoji a zmieri opustila tento svet dňa 20.5.2015.
Vaša práca sa nedá ničím zaplatiť, toľko ľudskosti, dobroty, láskavosti a porozumenia nielen s chorými ale aj s celými rodinami som v dnešnej dobe už dávno nevidela. Takže Vám všetkým patrí úprimné veľké ďakujeme od rodiny Haškovej z Partizánskeho