Náš zdravotník roka 2011

NITRA: Zdravotník roka 2011

Naša koordinátorka hospicu, MUDr. Katarína Mičiaková, bola nominovaná na ocenenie ZDRAVOTNÍK ROKA 2011 Nitrianskeho samosprávneho kraja v kategórii Lekár.

Nominovať kandidátov na ocenenie mohli nemocnice, sociálne zariadenia z celého Nitrianskeho kraja v kategórii lekár, zdravotné sestry a ďalší zdravotnícki pracovníci. Odborná komisia vyberala tých najlepších zdravotníkov z viac ako 30 nominácií. Bola ohodnotená Nitrianskym samosprávnym krajom v kategórii Lekár a dostala ocenenie ZDRAVOTNÍK ROKA 2011 spolu s ďalšími dvoma lekármi.

Ceny odovzdával predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja doc. Ing. Milan Belica, PhD. dňa 16.4.2012 o 13:00 v priestoroch Koncertnej sály Župného domu Nitrianskeho samosprávneho kraja.