Čo máme nové?

Vybehaná pomoc činí 1402 €

pridal: hospicnitra | dátum: 13. 10. 2022 | kategória:

Pri príležitosti svetového dňa hospicovej a paliatívnej starostlivosti 8.10.2022 sa konal charitatívny beh pre náš hospic. Tento rok je 15 rokov od vzniku Nitrianskeho hospicu a sme radi radi že sa podaril tento 1. ročník behu pre hospic. Veľmi pekne ďakujeme usporiadateľovi – neformálnej bežeckej skupine s názvom Beh večernou Nitrou, najmä Zuzke Babaríkovej. Veľká vďaka patrí v prvom rade všetkým zúčastneným bežcom, konkrétne 47 jednotlivcom a 13 štafetám. Podarilo sa vyzbierať 1402€, čo je veľmi pekná sumička. Všetky vyzbierané peniaze budú použité v hospici na zabezpečenie jeho prevádzkových nákladov. Ďakujeme všetkým bežcom, sponzorom, dobrovoľníkom, aj nebežcom, ktorí nás podporili iným spôsobom. Vďaka rovnako patrí sponzorom, ktorí venovali úžasné ceny do tomboly a aj pre víťazov.

• BON BON Nitra
  • Caffe Platan
  • Denisove dobroty
  • Špajza
  • Chlebáreň- sídlisková pekáreň
  • Naše Tradičnô
  • La Donuteria Official – Donuts & Coffee
  • Mama’s Bar
  • APIS Fyzioterapia
  • Galéria piva
  • Pražiareň Veľké Zálužie
  • a ďalší

ĎAKUJEME a veríme, že o rok sa znovu stretneme.